На Закарпатті виставили на продаж 39-річний броньовик, який виготовлявся для радянської армії

В Україні продають рідкісний бронеавтомобіль в ідеальному стані за ціною непоганої іномарки. Про це повідомляє портал Mukachevo.net.

На Закарпатті в селищі міського типу міжгір'я продають бронеавтомобіль БРДМ-2, який використовувався радянськими військами. За словами власника транспортний засіб було випущено в 1982 році, проте десятиліття ніяк не позначилися на броньовику - він знаходиться в ідеальному стані.

БРДМ-2. Фото: mukachevo.net
БРДМ-2. Фото: mukachevo.net

Продавець зазначив, що бронеавтомобіль незважаючи на свій значний вік практично не експлуатувався і проїхав не дуже багато кілометрів. Бажаючим обзавестися таким транспортним засобом доведеться викласти 9450 доларів, що досить чимало з урахуванням того, що за ці гроші можна купити дуже непогану стару іномарку.

БРДМ-2. Фото: mukachevo.net
БРДМ-2. Фото: mukachevo.net

Втім, екземпляр дійсно цікавий. Його, звичайно, не використовуєш для їзди в межах міста, однак для бездоріжжя саме те.

Броньовик БРДМ-2 виготовлявся спеціально для Радянської Армії. Машина була обладнана 14,5-мм великокаліберним кулеметом КПВТ, спареним 7,62-мм кулеметом ПКТ у баштовій установці. Також броньовик добре справляється не тільки з брудом і бездоріжжям, але і може плавати. Звичайно, замість човна на рибалці його не використовуєш, але провести цікавий тест-драйв для друзів - легко.

До слова, виготовлялися такі бронеавтомобілі спочатку на газі, а потім на Арзамаському машинобудівному заводі до 1989 року.

Раніше портал Hyser повідомляв, що в Україні розробили унікальний броньований електромобіль-амфібію "Шторм", який викликав ажіотаж на військовій виставці.

Також наш портал інформував, що в Україні представили унікальний військовий позашляховик "Козак-7" представляє собою універсальну платформу, на якій можна створити величезну кількість машин з різними завданнями.

Нагадаємо, що в покинутому гаражі знайшли кремлівську "Волгу", яку робили тільки для іноземців та КДБ.