Автолюбителі змогли поглянути на оновлений російський позашляховик

Модельний ряд російського автовиробника ВАЗА повільно, але вірно розширюється, в основному за рахунок невеликих оновлень вже існуючих моделей, таких як позашляховик Lada Niva Bronto. Невеликий огляд цієї моделі в мережі опублікував YouTube-канал "Autoprofit Group".

Варто відзначити, що "Бронто" ще не потрапив у серійне виробництво, і поки що тільки готується до потрапляння на автомобільний ринок Словаччини. Проте, модель представляє інтерес і для українських автолюбителів, оскільки цілком ймовірно, що вона може збиратися в майбутньому на Автозазі.

Сама по собі "Нива Бронто" - не самостійна модель, а спеціальна версія оригінального позашляховика, ще краще підготовлена до бездоріжжя. Від стандартної версії дана машина відрізняється ще більшим кліренсом, який досягає 240 міліметрів, невеликими доопрацюваннями по технічній частині, таким як укріплена Підвіска, незначними змінами в екстер'єрі та інтер'єрі. На даху, наприклад, з'явилися рейлінги, а їде Niva на спеціальній оффроад-гумі на легкосплавних дисках, пофарбованих чорним кольором.

У салоні Niva Bronto відрізняється від оригінального позашляховика зміненою панеллю приладів, більш зручним регулюванням обдування і вентиляції, проте це не дуже сильно відрізняється від того, що автолюбителі вже бачили в Niva Legend. Єдина серйозна відмінність-кермо, у "Бронто" він унікальний.

АвтоВАЗ не поспішає міняти силову установку класичного позашляховика, тому під капотом спец-версії як і раніше стоїть 1,7-літровий атмосферний Бензиновий двигун, що розвиває потужність до 83 к.с. Мотор працює в парі з 5-ступінчастою "механікою". Привід, природно, повний. Цілком ймовірно, що незабаром ця спецверсія з'явиться і на українському ринку.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що російський художник-автолюбитель опублікував рендери "Запорожця", якби він встав на конвеєр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали 12 різних версій "Запорожця", випущених за той час, що модель стояла на конвеєрі.

Також "Hyser" писав, що у мережі показали "Запорожець", знайдений в гаражі. Автомобіль простояв на одному місці протягом 30 років.